Нерухомість

Компанія «Ві енд Ей Фінансові Рішення»  є асоційованим партнером міжнародної мережі бізнес консультантів «Cross Border Associates», яка спеціалізується, в тому числі, на міжнародній елітній житловій та комерційній нерухомості.   

Також, компанія «Ві енд Ей Фінансові Рішення» є локальним асоційованим партнером компанії «Spain Credit», яка спеціалізується на житловій нерухомості Іспанії (супроводження купівлі нерухомості з можливістю залучення іпотечного кредитування від провідних банків Іспанії на термін до 20 років).

Досвід і можливості компанії «Ві енд Ей Фінансові Рішення» дозволяють об'єктивно оцінювати ситуацію на міжнародному ринку нерухомості і використовувати ці знання для зиску своїх клієнтів.

Спеціалісти та партнери компанії завжди готові розкрити клієнтам всі можливості міжнародного ринку нерухомості та надати комплекс послуг, які допоможуть примножити їх статки.

Компанія «Ві енд Ей Фінансові Рішення» пропонує кваліфіковану допомогу під час пошуку і придбання нерухомості за кордоном:

  • консультація та пошук нерухомості за кордоном;

  • показ об'єктів нерухомості;

  • кваліфікований юридичний супровід під час укладання угоди;

  • консультація щодо оподаткування та вибору оптимальних схем проведення розрахунків.