Менеджмент компанії:

                   
                  

Віталій Ліщенко
Партнер

Віталій Ліщенко є одним із партнерів-засновників компанії «Ві енд Ей Фінансові рішення». Віталій має більш ніж 10 річний досвід роботи в банківських установах України та Білорусії (ХФБ Банк Україна, УніКредит Банк Україна, Міжнародний Інвестиційний Банк, Дельта Банк Білорусія, Банк Ренесанс Капітал Україна, Укрсоцбанк). Має великий досвід роботи в «private banking». Останні декілька років активно займався корпоративним фінансуванням та інвестиційним банкінгом. З 9 липня 2015 року Віталій є партнером глобальної мережі бізнес консультантів «Cross Border Associates» (CBA). Віталій має добрі відносини з основними міжнародними фінансовими установами яким цікавий, в тому числі, і український ринок.

     

Фероз Кармалі
Асоційований Партнер

Фероз Кармалі є асоційованим партнером компанії «Ві енд Ей Фінансові рішення». Фероз є професійним інвестором із значним практичним досвідом у рослинництві та реалізації проектів за участю венчурного капіталу в умовах підвищеного ризику в секторах переробки, трейдингу, сільського господарства, нерухомості, створенні земельного банку та міжнародної торгівлі. Основні зони діяльності знаходяться в Африці на південь від Сахари, Східній Європі та Україні. Володіє навичками по роботі з важкими кейсами, що вимагають нестандартного мислення, орієнтований на вирішення конкретних проблем клієнтів. Володіє великою мережею приватних та інституційних контактів, в т.ч. заможних приватних осіб. Набув досвіду залучення капіталу для хедж-фондів в Лондоні. Уважний до дрібних деталей в досягнені найвищих стандартів.

Герд Врідт
Асоційований Партнер

Герд Врід став асоційованим партнером компанії «Ві енд Ей Фінансові рішення». Він має більш ніж 40-річний професійний досвід управління в міжнародному фінансовому секторі працюючи в тому числі в таких відомих фінансових установах як Дойче Банк АГ, ХіпоФерайнсбанк АГ та інших компаніях в Німечинні, Гонконзі, Болгарії, Україні, Білорусі та Швейцарії. Він був відповідальний за: стратегічний менеджмент, корпоративний бізнес, казначейство, кастодіальний бізнес, юридичний напрямок, управління персоналом, а також за співпрацю з міжнародними фінансовими інтистутами.