Асоційовані Партнери:

     

Фероз Кармалі
Асоційований Партнер

Фероз Кармалі є асоційованим партнером компанії «Ві енд Ей Фінансові Рішення». Фероз є професійним інвестором із значним практичним досвідом у рослинництві та реалізації проектів за участю венчурного капіталу в умовах підвищеного ризику в секторах переробки, трейдингу, сільського господарства, нерухомості, створенні земельного банку та міжнародної торгівлі. Основні зони діяльності знаходяться в Африці на південь від Сахари, Східній Європі та Україні. Володіє навичками по роботі з важкими кейсами, що вимагають нестандартного мислення, орієнтований на вирішення конкретних проблем клієнтів. Володіє великою мережею приватних та інституційних контактів, в т.ч. заможних приватних осіб. Набув досвіду залучення капіталу для хедж-фондів в Лондоні. Уважний до дрібних деталей в досягнені найвищих стандартів.

Герд Врідт
Асоційований Партнер

Герд Врід став асоційованим партнером компанії «Ві енд Ей Фінансові Рішення». Герд має більш ніж 40-річний професійний досвід управління в міжнародному фінансовому секторі працюючи в тому числі в таких відомих фінансових установах як Дойче Банк АГ, ХіпоФерайнсбанк АГ та інших компаніях в Німечинні, Гонконзі, Болгарії, Україні, Білорусі та Швейцарії. Він був відповідальний за: стратегічний менеджмент, корпоративний бізнес, казначейство, кастодіальний бізнес, юридичний напрямок, управління персоналом, а також за співпрацю з міжнародними фінансовими інтистутами.  

Богдан Остапчук 
Асоційований Партнер

Богдан Остапчук є асоційованим партнером компанії «Ві енд Ей Фінансові Рішення». Богдан має більш ніж 20-річний досвід роботи в фінансовій сфері в найбільших комерційних підприємств України займаючи основні керівні посади, в тому числі головного бухгалтера та фінансового директора. Основними обов'язками Богдана були: керівництво фінансовою службою, аналіз діяльності підприємства, стратегічне і оперативне управління фінансовими потоками, інвестиційне планування, операційне бюджетування, консолідована звітність, аудит, а також податкове планування. Він також має значний досвід у створенні філіальної мережі дистрибуційної компанії. Богдан має добрі відносини з основними українськими фінансовими установами.  

Сергій Ващишин
Асоційований Партнер

Сергій Ващишин є асоційованим партнером компанії «Ві енд Ей Фінансові Рішення». Сергій має значний досвід роботи в інвестиційній та фінансовій сфері суб’єктів господарської діяльності України. Основні напрямки роботи були пов’язані з моделюванням та супроводом інвестиційних проектів, а саме щодо: пошуку та створення алгоритмів залежностей економічних процесів, розробки аналітичних звітів, форм для розрахунку, автоматизації збору даних, оптимізації грошових потоків, створення моделей «Cash-Flow» та «P&L», проведення фінансового аналізу інвестиційних проектів. Сергій має значну мережу контактів інвесторів та вищого керівництва провідних підприємств різних сфер української економіки.

Андрій Копилов
Асоційований Партнер

Андрій Копилов є асоційованим партнером компанії  «Ві енд Ей Фінансові Рішення». Андрій має більш ніж 10-річний досвід роботи в фінансовій сфері в структурних підрозділах найбільших вітчизняних комерційних банків, в тому числі в Державному експортно-імпортному банку України (Укрексімбанк). Основними обов’язками Андрія були: аналіз фінансової діяльності підприємств, інвестиційне планування та робота з цінними паперами. Працюючи в різних приватних українських компаніях відповідав за стратегічне і оперативне управління фінансовими потоками компаній. Андрій є автором наукових публікацій, по державним заощадженням і заощадженням вітчизняних домашніх господарств, в фахових вітчизняних та закордонних наукових журналах. 

Андрій Здор
Асоційований Партнер

Андрій Здор є асоційованим партнером компанії  «Ві енд Ей Фінансові Рішення». Андрій має значний досвід розробки бізнес-планів, що були успішно реалізовані в різних галузях української економіки, побудови порівняльних економічних моделей, проведення оцінки проектів створення та розширення бізнесу, техніко-економічного аналізу варіантів модернізації, підготовки маркетингового обґрунтування та розрахунку економічної доцільності інвестування. З використанням підготовлених Андрієм концепцій локалізації у м. Дніпро були успішно реалізовані низка комерційних муніципальних проектів. Андрій має здатність якісно і швидко адаптуватися до нової індустріальної / функціональної специфіки, розібратися в нових трендах та знайти підхід до вирішення складних завдань. 

Дмитро Барабан
Асоційований Партнер

Дмитро Барабан є асоційованим партнером компанії  «Ві енд Ей Фінансові Рішення». Дмитро має більш ніж 15-річний досвід роботи  в європейських та російських банках в Україні (Комерцбанк Груп, ВТБ Груп, ПКО Банк) та є експертом в комплексному аналізі інвестиційної привабливості проектів клієнтів агросектору, в фінансуванні агростартапів, нових напрямків існуючого агробізнесу, реструктуризацій, пошуку інвесторів, продажу майна з вигодою для всіх сторін. Володіє навичками по роботі з важкими кейсами, що вимагають нестандартного мислення, орієнтований на вирішення конкретних проблем клієнтів.